Пошук

Євген Марчук

Шановні відвідувачі сайту!

02.09.2014 23:35
Версія для друку

Стрімкий розвиток засобів комунікацій і, у першу чергу, Інтернет виявило саме істотне із часів появи на світло масових видань, радіо й телебачення вплив на принципи організації суспільства й інститутів влади.

Висунута лідерами комп'ютерної індустрії концепція «глобального села» стала закономірною відповіддю громадянського суспільства на погрозу відродження авторитарних, навіть тоталітарних антидемократичних тенденцій на основі монополізації й контролю над публічними каналами поширення інформації. Географічні, національні й майнові границі зникають на очах.

Бар'єри, що відокремлюють суспільство від його владних еліт стають усе нижче. «Мир на кінчиках пальців» означає справжня рівноправність і рівність можливостей - тому що інформація стала по-справжньому загальнодоступної, незалежно від бажань окремих політичних або суспільних груп.

Сьогодні Україна має унікальну можливість реалізувати найбільш передові ідеї в області суспільного й економічного життя, стати урівень із розвиненими країнами миру, вступивши в еру інформаційного суспільства.

Сподіваюся, даний сайт стане ще однією цеглою у фундаменті нової, динамічної України. України 21 століття і дасть доступ до інформації про часи становлення України у ХХ та ХХІ століттях.

Євген Марчук

При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку із матеріалом на сайті marchukyevgen.com обов'язкове

Хроніка RSS на тему Останні новини

09.08.2022 

Про пам`ять

 
09.08.2022 

З другом

 
08.08.2022 

Gromovytsia Berdnyk

 
04.08.2022 

Школа Марчука