Пошук

Євген Марчук

«Донецькі прикордонники говорять, що екстремістів з Росії стало менше, Марчук - про реальну військову загрозу

27.03.2014 0:04
Версія для друку

Донецькі прикордонники затримують на кордоні «туристів» з Росії з агітаційними листівками, зброєю і наркотиками, але говорять, що в цілому обстановка спокійна.

Про це пишуть місцеві ЗМІ із посиланням на начальника Донецького прикордонного загону Юрія Лисюка.

«(Люди) йдуть, але великого потоку немає... Ретельніше оглядаємо транспортні засоби з метою виявлення предметів, які можуть бути використані на території України, - агітаційні листівки, озброєння, холодна зброя, наркотики», - сказав Лисюк, додавши, що зброї вилучається небагато.

За його словами, «більше людей, які екстремістськи налаштовані. Їх виявляємо в ході контролю другої лінії і повертаємо назад. Деяким забороняємо в'їзд на три роки».

Начальник прикордонзагону також повідомив, що є тенденція на зниження кількості молодих чоловіків, які намагаються перетнути кордон.

Водночас, екс-глава СБУ, колишній міністр оборони і секретар РНБО Євгеній Марчук на прес-конференції в четвер заявив про реальну загрозу початку Росією активної фази дестабілізації ситуації в Україні в найближчі два дні «з подальшим прямим вторгненням російських військ».

Водночас Марчук дав зрозуміти, що провокацію почнуть саме люди в цивільному, але з автоматичною зброєю, і, що буде це саме на Донбасі.»

Укрінформ, 27.03.2014.

При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку із матеріалом на сайті marchukyevgen.com обов'язкове

Хроніка RSS на тему Останні новини

09.08.2022 

Про пам`ять

 
09.08.2022 

З другом

 
08.08.2022 

Gromovytsia Berdnyk

 
04.08.2022 

Школа Марчука