Пошук

Євген Марчук

Військове співробітництво з США - один з ключових напрямів міжнародної діяльності Збройних Сил України

02.12.2003 18:32
Версія для друку
Військове співробітництво з США - один з ключових напрямів міжнародної діяльності Збройних Сил України

02.12.2003 року у Брюсселі в рамках засідань Комісії Україна-НАТО та Ради євроатлантичного партнерства відбулася зустріч з Міністром оборони Сполучених Штатів Америки Дональдом Рамсфельдом. Військове співробітництво України з США залишається одним з ключових напрямів міжнародної діяльності Збройних Сил України.

Зокрема, у процесах реформування Збройних Сил України широко запроваджується досвід, набутий у цій галузі Сполученими Штатами. Так, «Стратегічний оборонний бюлетень України на період до 2015 року» в частині, що стосується війська, розробляється з використанням напрацювань відповідного документа у ЗС США та інших країн НАТО.

Із застосуванням американської програми «DRMM» (Defence Resource Management Model - Моделі управління оборонними ресурсами) триває завершення роботи щодо визначення оптимального рівня збалансованості між перспективною структурою Збройних Сил України зразка 2015 року та потенційним реальним рівнем їх ресурсного забезпечення.

У рамках проведення Оборонного огляду широко використовується механізм постійних консультацій та експертно-дорадчої допомоги (у квітні 2003 року на базі Національної академії оборони України проведено семінар з оборонного планування із залученням Управління регіональних оцінок та моделювання Апарату Міністра оборони США.)

В Україні високо оцінують допомогу з боку США у питаннях ефективного виконання основних завдань та, особливо, всебічного тилового забезпечення миротворчих підрозділів Збройних Сил України в Республіці Ірак.

Під час зустрічі йшлося й про можливу допомогу американської сторони у заходах безпечного знищення надлишкових боєприпасів, легкої зброї і стрілецького озброєння, що залишилося в України у спадщину від колишнього СРСР тощо.

При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку із матеріалом на сайті marchukyevgen.com обов'язкове

Хроніка RSS на тему Останні новини

09.08.2022 

Про пам`ять

 
09.08.2022 

З другом

 
08.08.2022 

Gromovytsia Berdnyk

 
04.08.2022 

Школа Марчука